Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 

Авторська система MasterTool

Авторська система MasterTool (MasterTool Authoring System) — це програмне забезпечення для вчителів, яке надає їм можливість створювати електронні навчальні матеріали, призначені для викладання, а також для закріплення і перевірки знань учнів. Демонстрація цих матеріалів може здійснюватися на інтерактивній дошці або іншому подібному засобі. З вправами та тестами можна працювати як на інтерактивній дошці, так і на комп’ютері. Авторська система надає всі засоби для роботи з інтерактивною дошкою (інструменти малювання, функції керування зображенням, виклику зовнішніх програм та екранної клавіатури, функції для створення зображень розграфлених дошок тощо).

З допомогою авторської системи можна створювати такі навчальні та дидактичні матеріали:

 • Односторінкові матеріали з текстом і графікою, призначені для пояснення. Вони можуть містити текстові написи і малюнки, відображенням яких можна керувати, посилання на звукові файли, відеоматеріали, інші документи, спливаючі вікна з блоками пояснювального тексту.
 • Тести та вправи для закріплення навичок та перевірки знань. Ці матеріали можна швидко створити як на основі документа з поясненням матеріалу, так і розробити окремо. Зокрема, ви можете розробляти тестові завдання відкритої та закритої форми, текст з пропусками (наприклад, для вправ з мови), завдання на співставлення та розподіл об’єктів за категоріями. Їх можна не лише виконувати на комп’ютері, а й роздрукувати і провести перевірку знань учнів за відсутності комп’ютерного класу.

Завантажити пробну версію авторської системи MasterTool

Завантажити інструкцію з MasterTool для швидкого старту (укр. мовою)

Отримати більш детальну інформацію можна, надіславши повідомлення.

Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:

 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0