Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 

Easy School Book — всі уроки в одній електронній книзі

Easy School Book — спеціально призначена для викладачів програма, що дозволяє зберігати разом (в одному файлі) всі об’єкти уроку: конспект, план, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, аудіо, відео тощо.

Матеріали уроку подаються у вигляді електронної книжки ESB з дуже простим інтерфейсом. Книжка має титульні сторінки із загальною інформацією, сторінку з планом уроку та сторінку, з якої відкривається пов’язаний з пунктом плану навчальний об’єкт.

Пропонується дві версії програми Easy School Book: програвач і редактор. Перший дозволяє лише використовувати готові книжки, а другий — розробляти свої та редагувати готові програмно-методичні комплекти.

Використання Easy School Book у навчальному процесі

Упорядкування накопичених за роки роботи матеріалів. За допомогою редактора Easy School Book можна формувати електронні книжки з уроками, що міститимуть презентації, файли PDF, текстові документи, посилання на інтернет-ресурси та мультимедійні файли. Все, що роками збиралося до методичної скарбнички, відтепер буде впорядковане і доступне для використання.

Усі матеріали уроку завжди під рукою. Матеріали вчителя (план, текст конспекту тощо) відображаються на його комп’ютері і не відволікають увагу учнів, а матеріали для викладання, перевірки та закріплення знань учнів — на інтерактивній дошці, проекторі, моніторі/телевізорі.

Керування ходом уроку. Ви можете швидко переходити від одного об’єкта уроку до іншого, бачити на вчительському комп’ютері зображення інтерактивної дошки, контролювати час за допомогою таймера. І все це у вікні програми Easy School Book.

Одна книжка уроку — кілька варіантів викладання. У одній книзі можна розмістити матеріал для кількох траєкторій викладання, наприклад, для паралелі класів, а також додатковий матеріал.

Книжка Easy School Book для учнів. Учитель може на основі своєї книжки робити книжки, призначені для самостійної роботи учнів. Також він може створювати спеціально призначені для учнів книжки з різноманітними завданнями.

Обмін навчальними матеріалами, швидкий доступ до них. Книжки можна розміщувати у школі централізовано, наприклад у бібліотеці ресурсів, на сервері, учительському комп’ютері, у хмарних сховищах.

Усі об’єкти уроку в одному файлі. Особливо зручно, що відтепер всі матеріали уроку можна розмістити в одному файлі книжки і переносити з одного місця, не турбуючись про те, що якийсь об’єкт загубиться.

Велика кількість готових програмно-методичних комплектів. На допомогу вчителю пропонуються різноманітні комплекти конспектів уроків з інтерактивними вправами і тестами, які можна демонструвати на інтерактивній дошці будь-якої моделі, проекторі чи телевізорі.

Беріть за основу готове і створюйте своє. Маючи редактори Easy School Book та MasterTool, можна змінювати програмно-методичні комплекти відповідно до своїх потреб.

Як ознайомитися з Easy School Book

Завантажте посібник користувача Easy School Book. Швидкий старт (pdf)

завантажте ознайомлювальну версію програвача,

завантажте 30-денну ознайомлювальну версію редактора,

ESB-книжку з прикладами та інструкціями «Робота з iнтерактивними плакатами i вправами MasterTool»

та три уроки з курсу «Сходинки до інформатики. 2 клас»

Пропозиція для вчителя, класу, школи

Ви можете обрати різні варіанти використання Easy School Book залежно від того, у яких масштабах ви хочете це роботи — як індивідуальний вчитель, на рівні класу або всієї школи. Детальніше...

 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0