Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 
Пропозиція для вчителя, школи тa класу

Пропозиція для вчителя,
школи тa класу

У відповідності зі своїми можливостями та побажаннями ви можете обирати різні варіанти роботи з програмами Easy School Book та MasterTool і переходити на інші пакети. Незалежно від виду пакета ви зможете й надалі продовжувати користуватися наявними у вас ПМК та самостійно створеними інтерактивними уроками.

ПРИМІТКА. Для відтворення ПМК достатньо програвачів, а для редагування ПМК та розробки власних інтерактивних уроків потрібні редактори Easy School Book та MasterTool.

Стартовий пакет (індивідуальна ліцензія)

ПЗ (ESB та MasterTool) Можливості Вартість, грн
1 програвач ESB +
1 програвач MasterTool
Використання придбаних ПМК на одному комп'ютері 50

Розширення: Доплата для переходу на інший пакет.

Бонус: ПМК вартістю 80 грн. у подарунок.

Акція "ESB&MT" (індивідуальна ліцензія)

ПЗ (ESB та MasterTool) Можливості Вартість, грн
1 редактор і 1 програвач ESB +
1 редактор і 1 програвач MasterTool
Створення книжок ESB, редагування готових ПМК, створення і редагування матеріалів MasterTool на 1 комп'ютері, відтворення книжок і файлів MasterTool на іншому комп'ютері 400

Розширення: Доплата для переходу на інший пакет.

Бонус: Немає

Акція "Паралель класів/один предмет" (корпоративна ліцензія)

ПЗ (ESB та MasterTool) Можливості Вартість, грн
1 редактор для вчителя
і програвачі ESB на клас
+
1 редактор для вчителя
і програвачі MasterTool на клас
Створення книжок ESB, редагування готових ПМК, створення і редагування матеріалів MasterTool на 1 комп'ютері, відтворення книжок і файлів MasterTool на власних комп'ютерах учнів класу 500

Розширення: 400 грн для кожного наступного вчителя і клас паралелі або вчителя-предметника.

Бонус: Знижка 25% у разі купівлі ПМК для всіх предметів одного року навчання або для одного предмета на всі роки навчання.

Акція "Шкільна" (корпоративна ліцензія)

ПЗ (ESB та MasterTool) Можливості Вартість, грн
10 редакторів і програвачів ESB
та програвачі ESB
на два комп'ютерних класи
+
10 редакторів і програвачів MasterTool
та програвачі MasterTool
на два комп'ютерних класи
Створення книжок ESB, редагування готових ПМК, створення і редагування матеріалів MasterTool на 10 комп'ютерах, відтворення книжок і файлів MasterTool на вчительських комп'ютерах та у двох комп'ютерних класах 2500

Розширення: 150 грн за редактори ESB та MasterTool на одне додаткове місце, 100 грн за кожний додатковий комп'ютерний клас, 20 грн за програвачі ESB та MasterTool на кожний власний комп'ютер учня.

Бонус: Навчання вчителів.

Шкільна (корпоративна ліцензія)

ПЗ (ESB та MasterTool) Можливості Вартість, грн
20 редакторів і програвачів ESB
та програвачі ESB
на чотири комп'ютерних класи
+
20 редакторів і програвачів MasterTool
та програвачі MasterTool
на чотири комп'ютерних класи
Створення книжок ESB, редагування готових ПМК, створення і редагування матеріалів MasterTool на 20 комп'ютерах, відтворення книжок і файлів MasterTool на вчительських комп'ютерах та у чотирьох комп'ютерних класах 4200

Розширення: 75 грн за редактори ESB та MasterTool на одне додаткове місце, 100 грн за кожний додатковий комп'ютерний клас, 20 грн за програвачі ESB та MasterTool на кожний власний комп'ютер учня.

Бонус: Навчання вчителів.

Easy School Book — всі уроки
в одній електронній книзі


Easy School Book — це програма, що надає можливість формувати уроки у вигляді електронних книг, які разом із текстом містять мультимедійні фрагменти (зображення, відео), а також інтерактивні вправи і тести.
Дізнатися більше...

MasterTool — iнтерактивні навчальні матеріали


MasterTool — це програма для розробки і використання інтерактивних навчальних матеріалів (плакатів, вправ, тестів інших матеріалів для уроків).
Дізнатися більше...

 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0