Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 

Програмно-методичний комплект (ПМК)
(конспекти уроків, інтерактивні вправи, тести, тематичні набори)

На допомогу вчителям пропонуються комплекти готових інтерактивних плакатов, презентацій, вправ і тестів, упорядковані у відповідності з планом уроку та доповнені конспектом уроку в електронному вигляді. Завдяки програмно-методичним комплектам (ПМК) ви зможете легко перетворити всі свої уроки на інтерактивні. Ознайомитися з пропонованими на сайті ПМК можна у каталозі.

Що таке програмно-методичний комплект (ПМК)

Програмно-методичний комплект — це набір електронних навчальних матеріалів для проведення інтерактивного уроку, який може містити:

 • Електронні конспекти уроків. Призначені насамперед для вчителя та містять розгорнуті конспекти уроків, плани уроків, методичні рекомендації для викладання, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи і тести для роботи з учнями у класі з інтерактивною дошкою будь-якої моделі, проектором або монітором/телевізором. Конспекти відповідають чинним навчальним програмам та підручникам.
 • Тести і вправи, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали. Призначені для вчителів та для учнів. Містять інтерактивні навчальні матеріали, які можна використовувати як під час уроку, так і для індивідуальних занять. Матеріали для викладання та навчання можна демонструвати на комп’ютері, будь-якій інтерактивній дошці з будь-яким вказівним пристроєм.

Для відтворення ПМК достатньо програвачів Easy School Book та MasterTool, а для редагування ПМК та створення своїх інтерактивних уроків — редактори Easy School Book та MasterTool.

Ознайомтесь із варіантами постачання цього програмного забезпечення.

Інтерактивні навчальні матеріали розроблено у програмі MasterTool, яка також має всі інструменти для роботи з інтерактивною дошкою. Саме завдяки цьому ви можете використовувати ці матеріали для роботи з дошкою будь-якої моделі та проектором.
MasterTool - швидкий старт

Конспект і план уроку, а також усі об’єкти уроку пакуються у електронну книжку Easy School Book, яка є «пультом», з якого вчитель керує ходом уроку. Книжка відображається на вчительському комп’ютері. У ній є сторінка з планом уроку, а для кожного пункту плану — текст і навчальні об’єкти. Користуватися нею дуже просто.
EasySchoolBook - швидкий старт

Використання ПМК у навчальному процесі

 • Велика колекція готових матеріалів для викладання. ПМК із конспектами уроків містять ілюстративний інтерактивний матеріал до кожного фрагмента уроку — від оголошення теми, фізкультхвилинки і подання нового матеріалу до рефлексії і закріплення знань.
 • Зручне керування ходом уроку. Ви можете швидко переходити до будь-якого фрагмента, здійснювати хронометраж, одночасно працювати з кількома комплектами/матеріалами.
 • Перетворення електронних матеріалів на друковані. Будь-яку сторінку (слайд) інтерактивного матеріалу чи тест можна роздрукувати й організувати опитування учнів поза комп’ютерним класом.
 • Усі матеріали уроку завжди під рукою. Матеріали вчителя (план, текст конспекту тощо) відображаються на його комп’ютері і не відволікають увагу учнів, а матеріали для викладання, перевірки та закріплення знань учнів — на інтерактивній дошці, проекторі, моніторі/телевізорі.
 • Один комплект — багато користувачів. ПМК постачається у вигляді одного файлу, не вимагає компакт-диска для своєї роботи, може розміщуватися у школі централізовано, наприклад у бібліотеці, на сервері, учительському комп’ютері, у хмарних сховищах. Користуватися комплектом можуть як вчителі, так і учні.
 • Беріть за основу готове і створюйте своє. Маючи редактори Easy School Book та MasterTool, можна змінювати програмно-методичні комплекти відповідно до своїх потреб. Робити це можна безпосередньо під час уроку.
 • Один ПМК — кілька траєкторій викладання. Кожен вчитель у школі може зробити на основі одного ПМК кілька варіантів для викладання, а також для надання учням для самостійної роботи.
 • Усі засоби для роботи з інтерактивною дошкою. Використовуючи інструментальну панель вчитель може під час уроку креслити і малювати, викликати розліновані дошки, зберігати хронологію певного викладання у вигляді копій дошки, викликати сторонні програми та миттєво повертатися до викладання — до інтерактивного матеріалу.
 • Працює з усіма моделями дощок, проекторами чи телевізорами. Для роботи комплекту не потрібні спеціальні програвачі для певних моделей інтерактивних дощок. Тому ПМК можна використовувати у свій школі, не турбуючись про те, які моделі дошки, телевізорів або проекторів встановлені у класах.

  

Отримати більш детальну інформацію можна, надіславши повідомлення за допомогою наведеної нижче форми або пишіть на електронну адресу bhv.kiev@gmail.com.

E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:
 

 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0