Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 

ЦНТТМУ «Інженерна школа» запрошує вчителів відвідати 2-денний очний майстер-клас «Створення власного електронного контенту засобами Master Tool з розміщенням в хмарних сервісах MS Office365». Протягом майстер-класу кожний учасник зможе створити ряд уроків по своєму предмету безпосередньо в комп’ютерному класі.

Вартість майстер-класу – 300 грн. Вартість проживання у м. Бровари Київської області – 60 грн/добу, тобто 2 ночі – 60 х 2 = 120 грн. Харчування — за власний рахунок (організовано).

Майстер-клас ведуть – Курносенко М.В., гімназія ім. С.І. Олійника та О.В.Поляков, видавництво BHV-Київ.
Група – до 15 учасників.

Увечері можна буде відвідати ТРЦ «Термінал», а насамперед - Аквапарк. Вартість колективного відвідування — 120 грн/особа. Для групи – знижки від 7 до 11% http://www.aquapark-terminal.com.ua/)

Після реєстрації ми включимо Вас в список на проведення чергового майстер-класу. Про дату Ви отримаєте повідомлення.


Зареєструватись


Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Інженерна школа»

Нещодавно у Київській області на базі Броварської гімназії ім. С. Олійника було створено позашкільний навчальний заклад ЦНТТУМ «Інженерна школа». Одним із напрямів його діяльності є інформатизація освіти та створення інформаційно-освітнього простору школи. Для вирішення цього завдання центр пропонуватиме:

 • рішення з інформатизації освіти;
 • підтримку ІТ-інфраструктури навчального закладу;
 • навчання вчителів цифровій грамотності та підвищення їх кваліфікації у галузі ІТ;
 • упровадження нових технологій в освіту;
 • вебінари та семінари, конференції з інформатизації освіти.

Контактна інформація:

Броварська гімназія ім. С. І. Олійника

07403, Київська область, м. Бровари, вул. Красовського, 3

http://gymnasium.netschool.net.ua

тел./факс +380459467172

ПНЗ ЦНТТУМ «Інженерна школа»

07403, Київська область, м. Бровари, вул. Красовського, 3

Інженерна школа

E-mail: kurnosenkomv@hotmail.com

+380(50)4432149

+380(97)9418438

 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0