• З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 
 

Як встановити ПМК

1. Завантажити ПМК (файл із розширенням імені . dsbx) з Інтернету за посиланням, що міститься в електронному листі.

2. Встановити базову систему MasterTool, якщо її ще не встановлено на комп’ютері.

3. Встановити Easy School Book (ESB), якщо її ще не встановлено на комп’ютері.

4. Запустити програму Easy School Book (ESB) і відкрити книжку (файл із розширенням імені . dsbx).

Якщо ви раніше вже встановили на цьому комп’ютері якийсь ПМК, то пункти 2 і 3 слід пропустити, оскільки необхідне для його відтворення програмне забезпечення вже є.

Завантажити інструкцію з інсталяції Easy School Book

Завантажити базову версію системи MasterTool

Завантажити інструкцію з інсталяції MasterTool

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0