Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 

Початкова школа (1-4 клас). Інтерактивні навчальні матеріали

Сучасні діти живуть в оточенні яскравого світу комп’ютерних ігор та анімації, вони дуже швидко опановують мобільні пристрої і комп’ютер. Щоб постійно володіти увагою таких дітей і зробити навчання цікавим для них, учитель повинен мати у своєму розпорядженні яскраві інтерактивні матеріали та залучити технології.

Одним із технологічних засобів, що довів свою ефективність, є інтерактивна дошка. Сьогодні її, проектор або просто телевізор можна зустріти в багатьох початкових класах. Але самі по собі ці пристрої не допоможуть учителю. Для них потрібні професійні демонстраційні інтерактивні матеріали. Проте їх розробка потребує багато часу і певних навичок. Навчальні диски не вирішують проблеми, оскільки матеріал на них не можна змінювати і робота на уроці з кількома такими дисками практично не можлива. Вчитель, перенавантажений іншими завданнями, просте не в змозі самостійно створити презентації, вправи і тести для всіх предметів. Може тому в багатьох випадках інтерактивні дошки використовуються лише для проведення відкритих уроків?

Вчителю початкових класів потрібен готовий комплект інтерактивних презентацій, вправ і тестів, які упорядковані у відповідності з планом уроку та доповнені конспектом уроку в електронному вигляді. Бажано також, щоб учитель міг змінювати всі ці матеріали, щоб урахувати особливості дітей та реалізувати свої педагогічні задумки. Усі ці можливості надають програмно-методичні комплекти (ПМК), які ви знайдете на цьому сайті.

Програмно-методичні комплекти

Програмно-методичний комплект містить електронні конспекти уроків, плани уроків, методичні рекомендації для викладання, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи і тести для роботи з учнями в класі з інтерактивною дошкою будь-якої моделі, проектором або монітором/телевізором.

 • Постачається у вигляді одного файлу, не вимагає компакт-диска для своєї роботи, може розміщуватися у школі централізовано, наприклад у бібліотеці, на сервері, учительському комп’ютері, у хмарних сховищах.
 • Може використовуватися всіма шкільними користувачами — вчителями і учнями у класі або дома.
 • Вигідна пропозиція для класу, паралелі класів і всієї школи.
 • Матеріали вчителя (план, конспект і методичні матеріали) відображаються на комп’ютері вчителя і не відволікають увагу учнів, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи і тести відображаються на інтерактивній дошці, проекторі, моніторі/телевізорі.
 • Можливість керувати ходом уроку завдяки швидким переходам до будь-якого фрагмента, хронометражу, можливості одночасної роботи з кількома комплектами /матеріалами. Можливість суттєво змінювати матеріали комплекту під час уроку.
 • Наявність інструментальної панелі дозволяє вчителю під час уроку креслити та малювати, викликати розліновані дошки, зберігати хронологію певного викладання у вигляді копій дошки, викликати сторонні програми та миттєво повертатися до викладання — до інтерактивного матеріалу.
 • Ілюстративний інтерактивний матеріал до кожного фрагмента уроку — від оголошення теми, фізкультхвилинки і подання нового матеріалу до рефлексії і закріплення знань.
 • Будь-яку сторінку (слайд) інтерактивного матеріалу можна роздрукувати у вигляді робочої сторінки або зошита для роботи не в комп’ютерному класі.
 • Результати вправ фіксуються в рейтингу найкращих результатів або відповідних протоколах, які у разі проведення тренувань в комп’ютерному класі або вдома можуть надсилатися електронною поштою. Можна настроїти шкалу оцінок і відповідної успішності у відсотках.
 • Комплект не має обмежень по розміру і виду інтерактивних об’єктів, що додаються. Придбаний комплект можна адаптувати під будь-які потреби — редагувати, видаляти і додавати об’єкти, створювати кілька варіантів викладання в одному конспекті, додавати ресурси для самостійної роботи учнів.
 • Комплект захищено ліцензією вчителя/класу/школи.

Для початкової школи пропонуються ПМК з конспектами уроків та додаткові комплекти для перевірки знань учнів. Перейдіть у каталог, щоб побачити всю продукцію.

Як це працює

Для використання конспектів уроків та інтерактивних вправ і тестів потрібні дві програми — Easy School Book та MasterTool.

Конспект і план уроку, а також усі об’єкти уроку пакуються у електронну книжку Easy School Book, яка є «пультом», з якого вчитель керує ходом уроку. Книжка відображається на вчительському комп’ютері. У ній є сторінка з планом уроку, а для кожного пункту плану — текст і навчальні об’єкти.

Інтерактивні навчальні матеріали розроблено у програмі MasterTool, яка також має всі інструменти для роботи з інтерактивною дошкою. Саме завдяки цьому ви можете використовувати ці матеріали для роботи з дошкою будь-якої моделі та проектором.

Для відтворення ПМК достатньо програвачів Easy School Book та MasterTool, а от для редагування ПМК та створення своїх інтерактивних уроків — редактори Easy School Book та MasterTool.

Ознайомтесь із варіантами постачання цього програмного забезпечення.

×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
×
 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0