Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, що допоможе нам визначити, які навчальні матеріали потрібні вчителям.


ОПИТУВАННЯ


Якщо Ви не хочете відповідати на запитання, клацніть Close
 • З допомогою програми Easy School Book учитель може створити електронну книжку уроку, що міститиме всі його об’єкти: план, конспект, методичні рекомендації, дидактичні інтерактивні матеріали, вправи, тести, презентації та відео. Об’єднайте свої розробки уроків у книжки Easy School Book, і вони завжди будуть у вас під рукою.

  Детальніше...
 • Програма MasterTool спеціально призначена для вчителів, вона дозволяє швидко створювати дидактичні інтерактивні плакати, завдання на співставлення, на групування, усі види тестів. Працювати з ними можна на інтерактивній дошці БУДЬ-ЯКОЇ моделі, проекторі, комп’ютерах учнів.

  Детальніше...
 • Поєднавши можливості програм Easy School Book та MasterTool, дуже легко проводити інтерактивні уроки. Ви зможете розробляти такі уроки самі або користуватися готовими програмно-методичними комплектами. Серед них є конспекти уроків з інтерактивними вправами і тестами, електронні робочі зошити, інші дидактичні матеріали.

  Детальніше...
 • Прагнете, щоб ваш навчальний заклад вирізнявся високим рівнем використання ІКТ та наявністю сучасних електронних навчальних матеріалів? Хочете самі розробляти уроки у програмах Easy School Book і MasterTool? Відвідайте ознайомлювальні вебінари та майстер-класи зі створення навчальних матеріалів.

  Детальніше...
 
Головна сайту
 

Уроки для інтерактивної дошки. Програма MasterTool

MasterTool — це призначена для вчителів система, яка надає можливість створювати різноманітні інтерактивні навчальні матеріали і використовувати їх на будь-яких інтерактивних дошках, на комп’ютері учителя з підключеним проектором, а також на учнівських комп’ютерах.

 • Навчальні матеріали, призначені для викладання, тренування, закріплення й перевірки знань.
 • Можливість демонструвати матеріали на інтерактивній дошці, проекторі, LСD-телевізорі, мультісенсорній панелі та персональному комп’ютері.
 • Безкоштовна базова система MasterTool для індивідуального використання навчальних матеріалів.
 • Онлайнова версія базової системи MasterTool та власний простір вчителя для викладання в Інтернеті.
 • Готові програмно-методичні комплекти навчальних матеріалів.

Завантажити приклади навчальних матеріалів
(УВАГА! Для роботи з прикладами потрібно завантажити
       та встановити базову систему MasterTool.)


Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Завантажити інструкцію з MasterTool для швидкого старту (укр. мовою)

Робота з MasterTool (інструкція та уроки).


Використання MasterTool у навчальному процесі

Пояснення навчального матеріалу. Використовуйте готові та створені власноруч інтерактивні матеріали, що містять текст, рисунки та відео. Вам надаються повні можливості щодо керування відображенням та відтворенням навчальних компонентів.

Режим класної дошки. Створюйте у програмі MasterTool зображення класних дощок, розграфлених у будь-який спосіб (лінійки, клітинки, нотний стан), та використовуйте їх для написання тексту і малювання.

Інтерактивна взаємодія вчителя та учнів під час пояснення навчального матеріалу та опитування. Матеріал для пояснення автоматично можна перетворити на вправу або тест і організувати обговорення навчального матеріалу та опитування учнів.

Види тестів і вправ. Система MasterTool дозволяє швидко створювати завдання і тести різних видів:

Система пропонує кілька режимів надання відповідей (перетягування карток з відповідями, безпосереднє введення тексту тощо), забезпечує сортування відповідей і запитань.

Проведення мережевих вправ. За наявності шкільної ліцензії MasterTool дуже просто розгортається в комп'ютерному класі, після чого вчитель може зі свого комп'ютера ініціювати виконання завдання учнями, у режимі реального часу спостерігати за їх результатами та зберегти дані про виконання для подальшого використання.

Самостійна робота учнів удома. Розмістіть навчальні матеріали та вправи в Інтернеті, і тоді учні зможуть працювати з ними у будь-який час, зокрема й з дому, використовуючи базову версію MasterTool.

Створення друкованих матеріалів. З допомогою команди друку робочих матеріалів швидко створюйте та роздруковуйте бланки із завданнями і тестами.

Самостійна розробка навчальних матеріалів. Придбайте авторську систему, і ви зможете редагувати наявні та створювати нові документи MasterTool.

Пропонуються дві системи MasterTool — платна авторська, що дозволяє створювати, зберігати й використовувати навчальні матеріали індивідуально, в шкільній мережі та онлайн, та безкоштовна базова, за допомогою якої можна лише відкривати навчальні матеріали та використовувати їх.

Базова система MasterTool

Програмне забезпечення, що дозволяє відкривати документи у форматі MasterTool (.mtt) та використовувати їх (демонструвати інтерактивні навчальні матеріали, запускати і виконувати тести, вправи та інші завдання, зберігати результати тестування, роздруковувати навчальні матеріали тощо). Також ця система надає всі засоби для роботи з інтерактивною дошкою (інструменти малювання, засоби керування зображенням, можливість викликати зовнішні програми та екранну клавіатуру, створювати зображення розграфлених дощок), а також.

Завантажити базову версію системи MasterTool

Авторська система MasterTool

Програмне забезпечення для вчителів, яке надає їм можливість створювати електронні навчальні матеріали, призначені для викладання, а також для закріплення і перевірки знань учнів. Демонстрація цих матеріалів може здійснюватися на інтерактивній дошці або іншому подібному засобі. З вправами та тестами можна працювати як на інтерактивній дошці, так і на комп’ютері. Авторська система надає всі засоби для роботи з інтерактивною дошкою (інструменти малювання, функції керування зображенням, виклику зовнішніх програм та екранної клавіатури, функції для створення зображень розграфлених дошок тощо).

З допомогою авторської системи можна створювати такі навчальні та дидактичні матеріали:

 • Навчальні матеріали з текстом і графікою, призначені для пояснення. Вони можуть містити текстові написи і малюнки, відображенням яких можна керувати, посилання на звукові файли, відеоматеріали, інші документи, спливаючі вікна з блоками пояснювального тексту.
 • Тести та вправи для закріплення навичок та перевірки знань. Ці матеріали можна швидко створити як на основі документа з поясненням матеріалу, так і розробити окремо. Зокрема, ви можете розробляти тестові завдання відкритої та закритої форми, текст з пропусками (наприклад, для вправ з мови), завдання на співставлення та розподіл об’єктів за категоріями. Їх можна не лише виконувати на комп’ютері, а й роздрукувати і провести перевірку знань учнів за відсутності комп’ютерного класу.

Завантажити пробну версію авторської системи MasterTool

Завантажити колекцію фонових зображень MasterTool (Дощечки)

Завантажити колекцію фонових зображень MasterTool (Молодша школа)

Пропозиція для вчителя, класу, школи

Ви можете обрати різні варіанти використання MasterTool залежно від того, у яких масштабах ви хочете це роботи — як індивідуальний вчитель, на рівні класу або всієї школи. Детальніше...

 
 

Copyright ©2012 Видавнича група БХВ, Київ (Издательская группа БХВ, Киев. BHV Publishing Group, Kyiv)

Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0